Mobilní aplikace

Logo mobilní aplikacegoogle-play-downloadapp-store-download

Datum a čas

Dnes je úterý, 11. 5. 2021, 15:25:14

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 8
DNES: 262
TÝDEN: 578
CELKEM: 758564

Obsah

CHARITNÍ PLES

TOMBOLA VYDAŘENÉHO CHARITNÍHO PLESU NABÍDLA MINIPÁLENICI I ŽIVÉHO KRÁLÍKA

V pořadí 11. ples uspořádala Oblastní charita Uherský Brod. Tentokrát se slavnostní akce konala v pátek 2. února v Kulturním domě v Horním Němčí. K dobré náladě hrála skvělá dechová hudba Straňanka a DJ Petr Škařupa. V programu dále vystoupily seskupení Las Juanitas a 1. AC Aerobic Uherský Brod. Hrou na housle potěšila desetiletá Karolína Bačková, která zahrála i se svým tatínkem. Nechyběla ochutnávka přívlastkových vín, bohaté občerstvení a tombola. Ples navštívilo zhruba 250 spokojených účastníků.
Radost měli i vítězové cen z tomboly. „Letos se nám podařilo získat do tomboly zhruba 350 cen. Kromě tradičních cen, jakými jsou lednička, pračka, televize, telefony, notebook, vinotéka a podobně, byly v tombole i unikáty v podobě živého králíka, miniaturního modelu pálenice, či vlečky hnoje,“ podotkla vedoucí Pečovatelské služby Horní Němčí Markéta Hurtová.
Podle slov návštěvníků byl ples velmi vydařený. „Plesy brodské Charity považuju za jedny z nejlepších akcí plesové sezóny. Ples v Horním Němčí neměl žádnou slabinu. Bavil mě dobrý program, ve kterém nechyběly různé hudební žánry, vynikající bylo i občerstvení a bohatá tombola. Ani já jsem neodcházel s prázdnou, vyhrál jsem hezkou vázu,“ poznamenal senátor a starosta Uherského Brodu Patrik Kunčar.
Ples navštívila i řada dalších starostů regionu, chybět nemohl ani první muž horněmčanské radnice, Lumír Kreisl. „Ples se mi velmi líbil. Navštívil jsem ho i s mojí manželkou, a byli jsme opravdu spokojeni. Skvělá byla i tombola, vyhráli jsme dárkový koš a televizor,“ netajil svou spokojenost starosta Lumír Kreisl.
S průběhem plesu byl spokojený také ředitel pořádající Oblastní charity Uherský Brod, Petr Houšť: „Výjimečná je na charitních plesech atmosféra. Nedokáži to přesně popsat, ale je to něco o čem mluví i návštěvníci, že se na našich plesech cítí mimořádně dobře.
Co dále stojí za zmínku je mimořádná ochota sponzorů a jednotlivých dárců, kteří nám přispívají opakovaně dary do tomboly. I díky tomu je tombola na charitních plesech naprosto unikátní, a to jak do kvality, tak i do množství. A velkou radost mám i z velmi dobré spolupráce s obcemi, v tomto případě s obcí Horní Němčí a s panem starostou Lumírem Kreislem. A v neposlední řadě s velkým potěšení kvituji, jak si naše služby navzájem pomáhají při přípravě, organizaci a průběhu plesu. Úžasná kolegiální spolupráce,“ ohodnotil ples, jehož příprava trvala několik týdnů, ředitel brodské Charity Petr Houšť.
Výtěžek akce, který je určený na podporu Pečovatelské služby Horní Němčí, prozatím není sečtený a bude znám během nejbližších dnů. Výslednou částku zdvojnásobí Nadace Divoké husy, která charitní ples podpořila. Velké poděkování patří i všem sponzorům z regionu, kteří ples jakýmkoli způsobem podpořili.

Oleg Kapinus,
pracovník pro PR a fundraising